Муляр Руслан Станіславович – випускник 11 класу 1992 року.
Муляр Руслан Станіславович народився 24 січня 1975 року у місті Тернополі в сім’ї службовців.
З 1982 по 1992 рік навчався в Тернопільській середній школі № 20.
Під час навчання у школі в 1983 році розпочав заняття легкою атлетикою. В 1987 році в школі був сформований спортивний клас в якому навчався до закінчення школи. У 1988 році був визнаний кращим спортсменом цього клубу за 1987-88 роки. За весь час занять легкою атлетикою був неодноразовим переможцем та призером міжнародних, всесоюзних, обласних та міських змагань. В 1992 році був кандидатом в члени збірної команди України з легкої атлетики.
З грудня 1992 року по квітень 1993 року навчався в Тернопільській автошколі ТСОУ. З 1993 року по 1997 рік навчався в Тернопільській Академії народного господарства. З грудня 1997 року по грудень 1998 року служив у Збройних силах України в прикордонних військах. Демобілізувавшись у 1998 році, розпочав трудову діяльність у колективному сільськогосподарському підприємстві «Медобори» (с. Великі Гаї Тернопільського району).
У вільний час Муляр Р.С. займався легкою атлетикою, виконав норматив кандидата в майстри спорту. Військову службу в органах безпеки він розпочав у березні 2001 року на посадах прапорщиків: у відділі Центру спеціальних операцій з тероризмом, захисту учасників кримінального судочинства та працівників правоохоронних органів з лютого 2003 року. У жовтні 2014 року був призначений командиром групи відділу ЦСО «А».
Військове звання полковника присвоєне у травні 2018 року.
За сумлінну та бездоганну службу в органах державної безпеки полковника Муляра Руслана Станіславовича неодноразово нагороджено відзнаками керівництва Служби безпеки України та управління , у тому числі медалями «За сумлінну службу», медаллю Центру спеціальних операцій «А» Служби безпеки України та медаллю «За службу Україні», відзнаками голови Тернопільської обласної державної адміністрації.
Улюблений вид спорту – футбол, яким займався з юнацьких літ до останнього часу. У складі збірних команд Тернопільщини здобував численні перемоги в спортивних змаганнях, в тому числі в чемпіонатах України серед учасників АТО.
Одружився 6 серпня 1994 року, разом з дружиною Ольгою Богданівною 1972 р.н., виховували трьох дітей: дочку Наталію 1995 р.н., синів Олександра та Станіслава 2007 р.н.
З 2014 року полковник Муляр Руслан Станіславович неодноразово відряджався в район проведення Антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей, де проявляв зразкове виконання військової присяги.
Загинув 26 травня 2018 року при виконанні військового обов’язку поблизу с. Кримське Новоайдарівського району Луганської області.
Дуцик Діана Ростиславівна – випускниця 11-А класу 1992 року.
Виконавчий директор ГО “Детектор медіа “, блогер, Заслужений журналіст України.
ОСВІТА
1999: Інститут журналістики Київського національного університету ім. Т.Шевченка з червоним дипломом.
Професійний досвід
З жовтня 2011 року – головний редактор сайту MediaSapiens (ГО «Телекритика»).
З січня 2011 року по липень 2011 – шеф-редактор групи сайтів «Главред».
Липень – грудень 2010 року – шеф-редактор журналу «Главред» та групи сайтів «Главред».
З жовтня 2009 року – головний редактор журналу «Главред».
Травень-жовтень 2009 р. – політичний оглядач Українського незалежного центру політичних досліджень (УНЦПД).
2008-2009 рр. – головний редактор інтернет-видання «ПІК України» (Київ).
2003-2007 рр. – головний редактор громадсько-політичного тижневика «Без цензури» (Київ).
1997-2002 рр. – парламентський кореспондент щоденної газети «Україна молода» (Київ).
1995-1996 рр. – кореспондент газети «Наша Україна» (Київ).
1993-1995 рр. – спеціальний кореспондент тижневика «Західна Україна» (Тернопіль) в Києві.
1992-1993 рр. – кореспондент газети «Тернистий шлях» (Тернопіль).
Участь у виборах: на парламентських виборах 2002 року працювала у групі спічрайтерів Віктора Ющенка.
Звання та нагороди
2007 р. – присвоєно звання «Заслужений журналіст України» (Указ Президента від 2 травня 2007 р.).
Наукова робота
Кандидат філологічних наук.
З 2001 р. по сьогодні – старший викладач Могилянської школи журналістики НАУКМА (курс «Сучасна теорія та практика періодичної преси»).
2004 р. – захистила кандидатську дисертацію на тему «Роль ЗМІ в забезпеченні політичних прав та свобод громадян у демократичному суспільстві».
2005 р. – вийшла монографія «Політична журналістика» (Дуцик Д. Політична журналістика. – К.: Вид. дім «Києво-Могилянська акад..», 2005. – 138 с.).
Куйбіда Роман Олексійович – випускник 11–А класу 1997 року.
Заступник голови правління Центру політико – правових реформ. Кандидат юридичних наук.
Член правління, заступник голови правління суспільної експертної організації «Центр політико- правових реформ ( ЦППР)» .
Член науково – консультативної ради при Вищому адміністративному суді України, громад –
ської ради при Державній судовій адміністрації України.
Викладач юридичного факультету Київського національного університету імені Т.Шевченка
і Академії суддів України.
Указом Президента включений у склад робочої групи по проведенню в Україні судової реформи.
Досліджує проблеми судоустрою, статусу суддів, судового процесу.
Автор і співавтор понад п’ятдесяти наукових і навчально – методичних робіт. Основні праці: «Кодекс адміністративного судочинства України: науково – практичний коментарій»; «Основи адміністративного права і адміністративного судочинства»; «Реформування правосуддя в Україні : Монографія»; «Оскарження і перегляд судових рішень в Україні»; «Адміністративна юстиція : європейський досвід і пропозиції для України».
Трач Володимир – випускник 9-А класу 1992 року.
Навчався у Тернопільському музичному училищі імені С.Крушельницької та Київському інституті мистецтв.
Український співак та музикант, викладач вокалу.
Лауреат більше п’ятдесяти міжнародних фестивалів. Із концертними турами побував у тридцяти країнах світу.
Давав майстер – класи з вокалу у багатьох університетах Росії, США,Тайваню та інших країн.
Випустив п’ять альбомів. Брав участь у дубляжі серіалів,записах пісень до мультфільмів
Walt Disney.
Учасник Голосу Країни у 2016 році.
Ігор Гаврилюк – випускник 9-Б класу 1992 року.
Закінчив Тернопільську музичну школу, а згодом – музичне училище по класу вокалу, Музичну Академію ( вокальний факультет за спеціальністю оперний та камерний спів, викладач вокалу). Володіє лірико-драматичним тенором широкого діапазону. Своїм талантом підкорив серця шанувальників не лише Тернопільської області та України, йому аплодували в Америці та Канаді,
Польщі та Угорщині,Франції та Німеччині,Португалії та Іспанії, Люксембурзі.
Ще з дитячих років брав участь і неодноразово займав призові місця у багатьох всеукраїнських конкурсах та фестивалях, таких як «Твоя зоря», «Анна-Марія і друзі», «Зустріч друзів», «Крила України», «Доля», «Пісенний вернісаж», «На хвилях «Світязя», радіофестиваль «Пісня року», «Прем’єра пісні», «Доміно»; міжнародних конкурсах оперного співу ( «Ківаніс» та конкурс ім. С. Людкевича, що проводились у м. Торонто ).
Під час навчання в Музичній Академії Ігор Гаврилюк стажувався в Королівській Консерваторії у м. Торонто (Канада). Там він виконав головну партію Тараса Шевченка в опері Г. Майбороди «Тарас Шевченко», а також брав участь більш як у 50 концертах на сценах найвідоміших концертних залів Торонто, Оттави, Монреаля, Ошави, Брамптона.
Неодноразово виступав у Львівському театрі опери та балету, де виконував головні партії, на сцені Національного палацу «Україна» (м.Київ). Нагороджений багатьма почесними відзнаками за внесок у культурний розвиток України. Організовував і проводив сольні концерти у рідному місті Тернополі.
Працював на одній сцені з Василем Зінкевичем, Ніною Матвієнко, Іваном Поповичем, Олександром Пономарьовим, Оксаною Пекун, Фемі Мустафаєвим, Володимиром Гурцем, гуртом «Піккардійська терція». Репертуар артиста налічує більш як 50 арій, 40 романсів, 80 народних пісень, а також близько 30-ти естрадних творів, які народились у співпраці з такими чудовими поетами та композиторами, як
О. Злотник, , Ю. Рибчинський, М. Мозговий, П. Дворський, С. Галябарда, С. Сірий, А. Мельник, С. Лазо, М. Гаденко, А. Матвійчук.
Сьогодні Ігор Гаврилюк – соліст-вокаліст Тернопільської обласної філармонії. Викладач вокалу.
Оксана Чмиленко (Калиняк) – випускниця нашої школи 1998 року. Паралельно навчалася у художній школі.
У дитячі роки активно брала участь та ставала призером конкурсів читців поезії. На перші духовні здобутки ученицю тоді надихала вчителька української мови та літератури Марія Григорівна Кульчицька.
Вищу освіту Оксана здобула у педуніверситеті (філологічний факультет). Там вийшла збірка студентської поезії «Ключі», де були і її вірші. Працювала кореспондентом у місцевих виданнях.
Свої художні здібності реалізувала у неординарному захопленні – «фелтинг» (валяння вовни). Спершу це були картини у техніці «вовняна акварель», згодом виникло бажання створити щось більш практичне. Так з’явилися перші валяночки для діток, а далі поступово захоплення переросло в дизайнерську роботу.
Свої авторські вироби, а це і одяг, і аксесуари, і головні убори, і взуття, майстриня представляє на різноманітних всеукраїнських виставках та показах, а також вони користуються популярністю і за межами нашої країни. Головною особливістю робіт у техніці «фелтинг» є оригінальність, адже жодної роботи повторити неможливо.
Поштовхом до розвитку таланту, а згодом і визнання, Оксана вважає уроки трудового навчання у школі, адже саме тут отримала перші навики моделювання одягу. Безмежно вдячна своїй наставниці, Валентині Іванівні Дністрян, за високий рівень викладання, віру і підтримку.
Мар’яна Судова – випускниця нашої школи 2007 року.
18 травня 2017 року в Києві відбулося нагородження переможців конкурсу журналістських робіт для регіональних ЗМІ «Децентралізація – шлях до кращих результатів та ефективності». Конкурс охопив 7 областей.
Перше місце у номінації «Відеоматеріал» отримала журналістка телеканалу «TV – 4» Мар’яна Судова, випускниця 20 -ї школи.
Лівінський Ігор Миколайович .
Учасник бойових дій 2 хвилі мобілізації (2014-2015рр).
Військове звання: старший сержант. Службу проходив у 6-му окремому мотопіхотному батальйоні 128-ї гірсько-піхотної бригади (у населених пунктах Широкіно, Мар’їнка, Гранітне Донецької області).
Нагороди
Бойова медаль « За оборону Маріуполя» та 3 медалі за участь в АТО
(« Учасник бойових дій», « Учасник АТО», « Перша річниця 6 ОМПБ»).
Найкращі спортсмени ДЮСШ «Екстрім»
Гречин Галина, Гречин Юлія, Перчик Уляна, Тарнавська Тетяна – майстри спорту України зі сноубордингу.
Лук’янська Уляна – кандидат у майстри спорту України з фрістайлу.